Srpnová jízda s Maxi-Cosi

V srpnu jsme zahájili řadu akcí se značkou Maxi-Cosi nazvanou Maxi-Cosi Event. Odstartovali jsme v pátek 6.8. v prodejně Sam Baby Brno, kde nás uvítal velmi milý a vstřícný personál a následně i zákazníci, kteří dorazili pouze kvůli naší akci. Milý moment byl, jak se dalo očekávat, s dětmi. Malý roztomilý klučík si přišel k nám pro balónek a na otázku „Jakou barvu by sis přál“ z něj vylétlo „VŠECHNY!“.

Týdny plné Maxi-Cosi

Už v srpnu se na vás bude těšit Maxi-Cosi tým na sérii akcí Maxi-Cosi Event. Akce startuje v prodejně Sam Baby Brno 6.8. pokračuje 12.8. v Malvíku Jinočany a následně bude v Chomutově v prodejně Dětské kočárky v úterý 24.8.2021.

Poznejte naše vítěze!

Jedna z nejdůležitějších nezávislých spotřebitelských testovacích organizací Stiftung warentest přináší nejnovější každoroční (testuje se 2 x ročně) výsledky testů autosedaček. Produkty se kupují anonymně, testují se v nezávislých laboratořích a získají se tak objektivní výsledky. Podívejte se, jak vyšly naše autosedačky v testech „Jaro 2021“ ohledně bezpečnosti, obsluhy a ergonomice.

Co je ISOFIX a jak ho rodiče mohou použít?

Bezpečnost v autě má mnoho technických vychytávek včetně ISOFIXu. Když si vyberete dětskou autosedačku s možností upevnění na ISOFIX, vyberete zároveň jeden z nejbezpečnějších způsobů pro cestování v autě. Ale co to přesně je a proč je to tak bezpečné? Jako přední specialisté na dětskou mobilitu se s vámi rádi podělíme o informace vzhledem k ISOFIXu.

Když miminko přijde domů z porodnice

Na tenhle den nikdy nezapomenete – přinášíte si domů poprvé svoje miminko. Budete plní plánů do budoucna a budete se těšit, jak svým nejbližším představíte nového člena vaší rodiny. Několik zlatých pravidel vám pomůže první cestu autem zvládnout v pohodlí a bezpečně a být připraveni na oslavy.

Pohodlí do vašeho domova pro vaše novorozené miminko

Vítej doma, maličké! Přivítání „čerstvého“ miminka doma je úžasný zážitek. Domov je místo, kde si nejvíc užijete mazlení s miminkem, útulné místo na odpočinek s vaším malým (doufejme) spáčem nebo radosti u společného stolu. Nakonec jde vždycky nejvíc o komfort, ať jste kdekoli. My vám představíme základní nezbytnosti pro váš domov!

O kapku lepší Maxi-Cosi

Nadaci Kapka naděje, jejíž vznik iniciovala Vendula Pizingerová, jistě není třeba dlouho představovat. V rámci Kapky naděje je realizováno několik úspěšných projektů a jedním z nich je O kapku lepší. I značka Maxi Cosi, jejíž produkty několikanásobná maminka Pizingerová používá, se chtěla stát ještě o kapku lepší, a proto se do projektu ráda zapojila. Těší nás, že jde nyní část výtěžku z prodeje produktů Maxi-Cosi na podporu nadace, která se věnuje dětem, které onemocněly leukémií. Jsme rádi, že takto můžeme přispět k větší mobilitě a komfortu dětských pacientů.

Specialista na značku Maxi-Cosi je tu pro vás – nebojte se zeptat

Karolína Nováčková je naše Brand specialistka, která pro Vás vybírá ty nejlepší produkty Maxi Cosi. Se značkou spolupracuje přes deset let a jako první se seznamuje s novinkami a přemýšlí, co by se Vám mohlo líbit. Vždycky říká, že ji nejvíc baví a obohacuje komunikace s rodiči. „Mám za zády jedny z nejbezpečnějších a nejkvalitnějších produktů na trhu, takže moje hlavní práce je přesvědčit rodiče, že dokážeme zlehčit a usnadnit rodičovství inovacemi, které jim usnadní péči o děti.“

Seznamte se s naší novou 360

Chápeme, že děti rychle rostou. Proto jsme navrhli novou inovativní rodinu autosedaček vyrobenou pro dlouhodobé používání. Unikátní řada 360 je rotační systém autosedaček nové generace, který se skládá z otočné základny FamilyFix 360 a kompatibilních 360 ° autosedaček, které jsou určeny k přepravě vašeho dítěte od novorozence do 4 let. Díky super pohodlnému systému otáčení jednou rukou je pro rodiče mnohem jednodušší nastupování a vystupování dětí z auta každý den…. po celá léta.

Otázky a odpovědi Maxi-Cosi „360 Family“

„360 Family“ je nejnovější inovací v oblasti dětských autosedaček od lídra na evropském trhu. Skládá se z bezpečnostní základny zvané „FamilyFix 360“, která může zůstat ve vozidle, na kterou lze snadno a bezpečně připevnit s autosedačku „Pebble 360“ a „Pearl 360“. Obě autosedačky lze, i když zůstávají připevněny k základně, snadno otočit a nainstalovat jednou rukou, což je klíčová inovace.

Jak nejlépe eliminovat rodičovský stres

Maxi-Cosi přichází na pomoc moderním rodičům, kteří se snaží vyhovět všem nárokům rodinného života a uvádí na trh Produkt „Family 360“. Soubor otočných autosedaček pro děti ve věku 0-4 let je navržen tak, aby pomohl rodičům rychle a snadno převážet děti v autosedačkách podle toho, jak se vyvíjejí jejich potřeby v čase. Snadno použitelná řada 360 Family znamená usnadnění života pro rodiče hledající dlouhodobou hodnotu při zachování bezpečí a pohodlí jejich dětí a je navržena tak, aby se zmenšil „cestovatelský stres“.