Nesta židlička

Dřevěná jídelní židlička Maxi-Cosi Nesta nabízí pohodlí pro vaše dítě od narození až do dospělosti. [...]

Barva Natural


Proč si mě vybrat?

Od narození do dospělosti

Díky jedinečnému nastavitelné opěrce zad i nohou a promyšlenému designu je Nesta vhodná pro použití od narození až do dospělosti. Měkká polstrovaná vložka pro miminko od narození do 6 měsíců a sada doplňků pro děti od 6 do 36 měsíců se prodávají samostatně.

Unikátní nastavitelná opěrka

Díky jedinečné nastavitelné opěrkce zad židlička poskytuje maximální pohodlí dítěti v každému věku - od polohy vleže v novorozeneckému režimu se samostatně prodávanou vložkou až po židličku pro dospívající k sezení u pracovního či jídelního stolu.

Dlouhá životnost

Židlička Nesta byla vyrobena s ohledem na budoucí generace z odolného bukového dřeva s minimem plastů. Textilní části jsou vyrobeny z prémiové recyklované tkaniny.

Moderní design

Díky svému nadčasovému minimalistickému designu se židlička Nesta hodí do jakéhokoli domácího interéru - do kuchyně, obývacího i dětského pokoje.

Popis produktu

Dřevěná jídelní židlička Maxi-Cosi Nesta nabízí pohodlí pro vaše dítě od narození až do dospělosti. Díky svému nadčasovému modernímu designu se židlička stane i krásným doplňkem vašeho interiéru.

Pro použití pro děti od narození do 3 let jsou určeny samostatně prodávané doplňky:

 • novorozenecká sada pro děti od narození do 6 měsíců
 • sada doplňků 6m+

Bez samostatně prodávaných doplňků je židlička určena pro děti od 3 let. Součástí obou sad pro děti od narození a od 6 měsíců jsou bezpečností pásy pro zajištění bezpečného sezení bez rizika vypadnutí z židličky.

Židlička s novorozeneckou sadou od narození nabízí dvě polohy náklonu - rovné ležení pro děti ve věku 0-4 měsíců a nakloněnou polohu pro děti, které již umí držet samostatně hlavičku. V této poloze dítě může lépe sledovat dění kolem sebe a je vhodná i pro krmení prvními příkrmy.

Židlička s doplňky pro děti od 6 měsíců do 3 let umožňuje používat židličku v různých variantách nastavení polohy sedadla, sklopného opěradla i nastavitelné opěrky nohou dle věku dítěte. Součástí samostatně prodávané sady doplňků je i jídelní pult.

Od 3 let věku dítěte je možné židličku používat samostatně bez dalších doplňků. Polohování jednotlivých částí židličky umožňuje její přizpůsobení velikosti rostoucího dítěte od batolete až po dospělost. Židlička je vhodná k jídelnímu stolu i k psacímu stolu do dětského pokoje.

Židlička je vyrobena z odolného, vysoce kvalitního bukového dřeva. Hladké tvary židličky usnadňují její údržbu. Montáž i úpravy nastavení židličky jsou velmi jednoduché.

Rozměry: V 100 x H 65,5 x Š 46 cm
Hmotnost: 6,3 kg

 

What's in the box

 • Highchair seat frame
 • Screws (4 x M6 x 10mm)
 • Allen key - Z-type

Product SKU

2719014110

Dimensions

specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace specifikace

Vlastnosti

EASE OF USE

 • Nesta’s sleek lines and seamless design ensures that crumbs and food don’t get trapped in any crevices and cracks
 • Nesta assembles quickly and easily
 • You only need to use the provided Allen key to easily adjust the chair to provide your child with the best ergonomic position possible
 • COMFORT
 • Nesta offers an adjustable backrest, seat and leg rest so your child is always well seated
 • Nesta offers 2 newborn positions. The 1st position is almost lie-flat, to be used with newborns. The 2nd position is slightly more seated for babies aged around 3-4 months when they start food diversification.
 • Nesta backrest offers 4 different positions for best comfort : 2 newborn positions, 1 baby/toddler/ teen position and 1 adult position

SAFETY

 • In combination with the kits, Nesta is 100% secured for newborn, baby and toddler thanks to the harness, T-bar and extension feet.
 • Nesta is made from sturdy beechwood for enhances stability and safety.

GENERAL

 • Start with your newborn in the reclined seat and as your baby grows up, Nesta transitions to a toddler high chair and then an adult chair.
 • With its sleek, modern design, Nesta fits into every stylish home interior, whether it’s around the kitchen table, in the dining room or even in a teenager’s bedroom.
 • Made of high quality, super-durable Beechwood & recycled fabrics, Nesta is designed to look and feel good, over a long-lifetime of use.

Videa