Zaměstnancem u Maxi-Cosi

Zaměstnancem u Maxi-Cosi

Maxi-Cosi je značkou společnosti Dorel Juvenile. Vytváříme inovativní produkty a služby pro rostoucí děti. Všichni naši zaměstnanci jsou přímo zapojeni do výzkumu, designu, vývoje, testování a propagace našich výrobků. Naše silné značky Maxi-Cosi, Quinny, Safety 1st a Tiny Love jsou dostupné ve více než 100 zemích po celém světě, přičemž naším cílem je dále posilovat naši vedoucí pozici na trhu. Být zaměstnancem společnosti Dorel Juvenile znamená mít reálný vliv na životy lidí. Všem nám leží na srdci drahocenné životy dětí. Usilujeme o to, abychom udávali trend v oblasti inovací a bezpečnosti.

Můžete růst s námi


Posilujeme naši pozici lídra na trhu a věříme, že týmový duch, osobní motivovanost a zodpovědnost mohou být tím skutečným rozhodujícím faktorem při dosahování udržitelného růstu. To je pro naši budoucnost zásadní. Naším cílem je v různých odvětvích, jako je například vývoj nových produktů, marketing a prodej, provoz, finance a ICT, představit a vychovat skvělé talenty. Zajímá vás, jak naši kolegové vnímají práci pro Dorel Juvenile? Seznamte se s našimi lidmi, kteří vám o tom řeknou vše.

Vybudujte si svoji kariéru u Dorel Juvenile


Společnost Dorel Juvenile nabízí volná místa na různých pozicích, a to po celém světě. Chtěli byste posunout svoji kariéru vpřed, pracovat se skutečně zajímavými produkty a silnými značkami jako třeba Safety 1st, Quinny či Tiny Love, a chcete mít před sebou spoustu výzev a příležitostí? Navštivte naše firemní stránky.


Linkedin Kontaktujte společnost Dorel Juvenile 

Co je dobré vědět

MaxiCosi BebeConfort Quality 104x104

O společnosti  Dorel Juvenile

Číst dál