O společnosti Dorel Juvenile

Maxi-Cosi, značka společnosti Dorel Juvenile


Dorel Juvenile

Po celém světě je středem našeho zájmu starost o drahocenný život. To je také každodenní pracovní náplní našich zaměstnanců všude ve světě. Staráme se o to, aby rodiče mohli trávit příjemné chvíle se svými dětmi.
Portfolio výrobků společnosti Dorel Juvenile zahrnuje různé značky v různých cenových relacích a inovativním designu a je podporováno prvotřídními distribučními kanály. Naše nejznámější a silné celosvětové značky, Maxi-Cosi, Quinny, Safety 1st a Tiny Love, jsou ve spojení s naším rozsáhlým portfoliem regionálních značek dostupné ve více než 100 zemích. Společnost Dorel Juvenile momentálně zaměstnává 7 500 lidí v 25 zemích.Dorel Juvenile, součást Dorel Industries Inc.


Dorel Juvenile je součástí Dorel Industries Inc. (TSX: DII.B, DII.A).  Společnost Dorel vytváří výrobky se stylem a nápaditostí ve stejné míře jako s důrazem na bezpečnost, kvalitu a hodnotu. Vedoucí postavení společnosti v oblasti bezpečnosti a životního stylu je vyjádřeno jak v kategorii pro mladistvé Juvenile, tak v kategorii Cyklistika, obsahující řadu inovativních produktů udávajících trend. Podniky Dorel Industries Inc. jsou rozmístěny v 25 zemích světa.

www.doreljuvenile.com

Co je dobré vědět

Zaměstnancem u  
Maxi-Cosi

Číst dál