Terénní kočárky

Cestování v drsném terénu

Vy i vaše miminko si díky bytelnému terénnímu kočárku můžete společně užívat báječné chvíle venku. Vyberte si vhodný kočárek a připravte se na spoustu zábavy.

Ať už chcete bloumat lesem, procházet se přírodou nebo se musíte vypořádat s rozbitými chodníky, v pevném kočárku s velkými koly bude vaše miminko vždy v pohodlí.

Co zohlednit při výběru terénního kočárku

Terénní kočárky jsou navrženy tak, aby se dokázaly vyrovnat s nejrůznějšími typy povrchů, včetně štěrku, písku a sněhu.

Existuje celá řada různých typů terénních kočárků, a při výběru je tedy nutné zvážit několik faktorů:

Kola: Terénní kočárky jsou obvykle vybaveny třemi velkými offroadovými pneumatikami, které jsou často plněny vzduchem. Velká kola jsou do drsného terénu ideální, a vaše miminko si tak bude moci užívat plynulou jízdu i na hrbolatých cestách.

Hmotnost a velikost: Offroadové kočárky bývají těžší než kočárky klasické. Nezapomeňte, že čas od času budete muset naložit kočárek do auta, a kupte si tedy takový, který dokážete uzvednout. Rovněž se ujistěte, že kočárek lze složit tak, aby se vešel do auta nebo na jiné místo, kam ho budete chtít uložit.

Ovladatelnost: Hledejte kočárek s otočnými předními koly. Jízda v lese nebo těsně kolem rohů tak bude velmi snadná.

Flexibilita: Zvažte, kde budete kočárek používat. Budete-li jezdit ve městě i v přírodě, musí být kočárek dostatečně úzký, aby pohodlně projel dveřmi. Chcete-li si se svým děťátkem užívat procházky přírodou, zvolte kočárek, kterému lze na rám nasadit hluboké lůžko nebo autosedačku.

Pohodlí: Je důležité vybrat si kočárek s dobrým odpružením a s pohodlným sedákem, který umožňuje sklopení do úplného lehu. Vaše miminko tak bude moci pohodlně ležet, zatímco vy si vychutnáte příjemnou procházku.

Jakmile najdete offroadový kočárek, který splňuje všechna požadovaná kritéria, otevře se vám neuvěřitelné množství nových cest. Bavte se při jejich prozkoumávání!

3 nejdůležitější články

Poradíme vám

Využijte naši pomoc pro sestavení cestovního systému

Přejít k rádci
Vytuňte svůj trojkombinaci

Dokonale stylový kočárek

Číst dál
Proč potřebuji cestovní systém?

Pohodlná trojkombinace

Číst dál

Propojené výrobky

Mura Plus 3

Promění procházku v báječné dobrodružství

Číst dál
Mura Plus 4

Promění procházku v báječné dobrodružství

Číst dál

PŘIPOJTE SE K NÁM NA FACEBOOKU