První autosedačka s vestavěnými AIRBAGY

Podívejte se na video

Nová AxissFix Air


Jako rodič vždy chcete, aby vaše dítě bylo v bezpečí. Nově je můžete chránit pomocí technologie Maxi-Cosi Air Safety®, při cestování. Vestavěné airbagy činí AxissFix Air až o 55% bezpečnější* než jakékoliv jiné autosedačky orientované po směru jízdy.

To, co je uvnitř, je důležité

 

Objevte o 55 % větší bezpečnost.

Jak funguje


V případě čelního nárazu zabrání prudkému pohybu hlavy, což by mohlo zapříčinit poranění páteře. Díky AxissFix Air se však airbag aktivuje okamžitě, pracuje se systémem detekce nárazů, který detekuje kolizi v 0,015 sekundách. Systém pak nafoukne airbagy umístěné v obou ramenních chráničích pásu chladným vzduchem v mžiku tak, aby se zafixovala hlava a krk při nárazu. V dalším okamžiku se airbag automaticky vypustí.

Podívejte se na AxissFix Air v akci
Airbag ochrání v místě, kde je to nejdůležitější


S AxissFix Air budete mít jistotu, že vaše autosedačka má novou úroveň neviditelné ochrany, která zasáhne, když to nejvíce potřebujete.

Air Safety technology®

Autosedačka je stejně pohodlná pro vaše dítě jako jiné i-Size autosedačky Maxi-Cosi. Jediným rozdílem je zvýšená jistota bezpečí, která dělá z každé cesty potěšení.

 


Nový standard bezpečnosti autosedaček

AxissFix Air kombinuje:
  • Vestavěný airbag
  • i-Size
  • 360° otočné sedadlo
  • Jízda po směru jízdy / v protisměru jízdy
  • Doživotní záruka

To vše v kvalitní, snadno použitelné autosedačce Maxi-Cosi. Tu můžete používat po směru i v protisměru jízdy (až do 87 cm) tak, aby vyhovovala vývojovému stupni vašeho dítěte. 

* V porovnání s ostatními Maxi-Cosi po směru orientovanými autosedačkami.